polska wersja english version german version
zadzwoń do nas: +48 606 279 417 lub napisz: bok@protech.biz.pl
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Technologia
  • Technologia
  • Technologia
Technologia stosowana w galwanizerni

Galwanotechnika to dział techniki, który zajmuje się technicznymi oraz teoretycznymi aspektami elektrolitycznego wytwarzania powłok na podłożach i powiązany jest ściśle z wiedzą z zakresu chemii. W obszarze praktycznego wykorzystania tej wiedzy mieści się dziedzina przemysłu jaką jest galwanizacja, która zajmuje się elektrolitycznym wytwarzaniem powłok metalicznych, co wymaga wyjątkowej precyzji oraz staranności.

Jako profesjonalna galwanizernia przywiązujemy ogromną wagę do jakości filtracji, wody, środków chemicznych oraz wykorzystywanych technologii. Wszystkie te aspekty mają bowiem bezpośredni wpływ na działanie kąpieli, a w efekcie także na wygląd oraz trwałość powłoki galwanicznej. Stosujemy bardzo wydajne automaty, które gwarantują ciągłą i wydajną pracę produkcyjną.

Naszą wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze technologów, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz zgranej pracy całego zespołu pracowników. Technologia, którą wykorzystujemy, została opracowana przy wsparciu najlepszych w branży laboratoriów. W czasie produkcji powłok wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości komponenty od uznanych producentów.

TechnologiaTechnologiaTechnologia